شهرری - خیابان صمدی +۹۸۹۱۰۰۱۶۱۱۵۰ +۹۸۹۱۲۸۱۱۰۴۶۲ accandtax.ir@gmail.com شنبه تا پنجشنبه: ۹صبح تا ۱۸عصر

شرایط و ضوابط


شرایط و ضوابط خدمت رسانی سایت


با دسترسی و استفاده از وب سایت www.accandtax.ir ، شما شرایط و ضوابط استفاده از این وب سایت را به شرح ذیل پذیرفته‌اید:

در این سایت، کلیه محتوا به هر شکل و قالب و به صورت کامل یا انتخاب شده از مجموعه‌ای از صفحات و یا صفحات انفرادی، کاملاً متعلق به سامانه حسابداری و مالیات می‌باشد.

تمامی حقوق محفوظ است.

شما مجاز خواهید بود تا مطالب این وب سایت را به صورت ذخیره شده بر روی کامپیوترتان و یا به صورت نسخه چاپی، تنها برای استفاده غیر تجاری مورد استفاده قرار دهید.

شما مجاز خواهید بود تا در صورت لزوم در اطلاعات این سایت به صورت جزیی برای ایجاد لینک بین سایت‌ها یا جستجوگرهای اینترنتی تغییراتی ایجاد و استفاده نمایید.

هر شیوه استفاده دیگر از تمام و یا بخشی از این وب سایت از قبیل بازسازی صفحات، ترجمه، بومی سازی، تنظیم مجدد مستندات، هرگونه تغییر دیگر و یا ذخیره‌سازی و توزیع این سایت در هر شکل و به هر وسیله‌ای بدون اجازه کتبی از این سامانه ممنوع می‌باشد.

علیرغم تلاش زیاد ما در حوزه ارائه اطلاعات، ممکن است اطلاعات موجود در این وب سایت برای شرایط و یا موارد خاص به روز نباشد.

ما نمی‌توانیم هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه اشتباه و یا حذفیات را در این سایت، متقبل شویم.

مسئولیت هر گونه تصمیمات شخصی که بر پایه اطلاعات مندرج در این سایت گرفته‌اید بر عهده خود شما خواهد بود.

دقت داشته باشید که اعضای این سامانه به عنوان توسعه دهنده و تنظیم کننده مستندات این سایت و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، مسئولیتی در قبال خسارات و تلفات ایجاد شده احتمالی به صورت مستقیم و یا غیر مستفیم بر پایه برداشت شخصی از این وب سایت و یا اطلاعات مندرج در آن را مورد قبول نمی‌داند.

دقت داشته باشید که سامانه حسابداری و مالیات و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، مسئولیتی در خصوص خسارات و یا تلفاتی که از وب سایت‌هایی غیر از وب سایت‌های تحت کنترل این شرکت به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم و یا تحت شرایط خاص که از طریق دسترسی به این وب سایت و یا اطلاعات مندرج در این سایت، ناشی ‌گردد را قبول نخواهد کرد.

این سامانه و هیچ یک از بخش‌های زیر مجموعه‌اش، ‌مسئولیتی در قبال محتوی و مستندات سایت‌های دیگر که در محتوی خود این سایت را به عنوان مرجع معرفی نموده اند، نخواهد داشت.

کلیه قوانین حاکم بر این اعلامیه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

در صورتیکه هر یک از مقررات اشاره شده در فوق، به هر دلیل و زمانی بر اساس قوانین از حالت قانونی خارج گردد، در این وب سایت نیز تا تنظیم و انتشار اعلامیه جدید از درجه اعتبار ساقط خواهد بود. دقت داشته باشید که در این صورت تنها آن بخش از مقررات که از درجه اعتبار ساقط شده غیر قابل استناد بوده و بقیه مفاد بر قدرت خود باقی خواهد ماند.

کابران حاضر در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

logo-samandehi

آمار سایت

کاربران
24
مطالب
53
نمایش تعداد مطالب
51717

اطلاعات تماس

آدرس:
 شهرری - خیابان صمدی

کوچه شهید حسنی

پلاک ۴۲ واحد ۴ 

تلفن:

۰۲۱۵۵۹۲۶۹۴۴
۹۸-۰۹۱۰۰۱۶۱۱۵۰+

ایمیل:
accandtax.ir@gmail.com